‍ فرماندار شهرستان آبیک:
‍ دشمن امروز شیوه جنگ را تغییر داده و جنگ را به میدان اقتصادی کشانده است. ‍ ‍
دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 - 23:34:42
اخبار آبیک -
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،
شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک با همراه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی در راستای حمایت از رونق تولید امروز از چهار واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین دو در این شهرستان بازدید نمود.
فرماندار شهرستان آبیک در این بازدیدها با بیان این موضوع که دشمن قسم خورده ایران اسلامی هیچگاه از دشمنی خود دست برنداشته، دیروز با جنگ نظامی تلاش می‌کرد به ما ضربه بزنند و امروز شیوه جنگ را تغییر داده و جنگ را به میدان اقتصادی کشانده است، تصریح کرد: میبایست همه دست به دست هم داده و در راستای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی گام برداریم تا پیروز این میدان باشیم و بار دیگر با حضور جهادی و به حرکت درآوردن چرخ تولید دشمنان را ناامید کنیم.
- شرکت سپکو تولید کننده نردههای تزئینی که در حال حاضر با 50 نفر نیرو شروع بکار نموده و فعال می‌باشد. – شرکت مهندسی پوشا سازه فلزی پویا( طراح و سازنده انواع سازه‌های صنعتی و ساختمانی) که در حال حاضر با 120 نفرنیرو فعال می‌باشد.
– شرکت پلیمر روشان تولید کننده اتصالات و مخازن مورد کاربرد شرکتهای آب و فاضلاب کشور، در حال حاضر با 25 نفر نیرو فعال می‌باشد.
– شرکت تونل (انبار مرکزی فروشگاه زنجیره ای تونل، 27 فروشگاه) و بخش تولید سلولوزی،( دستمال کاغذی) که در دست بهره برداری است در حال حاضر با 62 نفر نیرو فعال وبا راه اندازی واحد تولیدسلولوزی،این واحد ظرفیت اشتغال 18 نفر دیگر را نیز داراست.
–شایان ذکر است در واحد‌های که امروز مورد بازدید قرار گرفت در صورت همکاری بانکها و تامین اجتماعی( ویژه در حوزه تقسیط بدهی‌های بیمه) اکثر این واحدها ظرفیت افزایش تولید و جذب نیرو را دارا بودند.

http://www.AkhbareAbyek.ir/Fa/News/108863/‍-دشمن-امروز-شیوه-جنگ-را-تغییر-داده-و-جنگ-را-به-میدان-اقتصادی-کشانده-است-‍-‍
بستن   چاپ