آخرين مطالب

فرماندار آبیک مطرح کرد:

فرمانده سپاه آبیک مشاور امین و گره گشای مشکلات بود/ثبات امنیت شهرستان در گرو نقش محوری ایشان بود فرمانداری

فرمانده سپاه آبیک مشاور امین و گره گشای مشکلات بود/ثبات امنیت شهرستان در گرو نقش محوری ایشان بود

  بزرگنمايي:

فرماندار شهرستان آبیک گفت: فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک به عنوان عضو شورای تامین، مشاوری امین، دلسوز و گره گشا بودند و در جلوگیری از ایجاد چالشهای جدی شهرستان نقش محوری و اساسی ایفا کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه جامع اطلاع رسانی آبیک، شهرام احمدپور در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک که در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی فرهنگسرای باران برگزار شد، اظهار کرد: حرفهایی که در خصوص فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک باید عرض کنم، غلو و مجیز نیست بلکه اعتقاد دارم و واقعیتهایی است که باید بیان شود.
وی افزود: آنجا که سرهنگ لطفی زاده فرمانده بودند مقتدر و عملگرا و در میدان بودند، آنجا که سرباز بودند بر خط، مطیع و گوش به فرمان بودند و زمانی که عضو شورای تامین شهرستان آبیک بودند مشاور امین، دلسوز و گره گشا بودند.
فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: اگر شخص فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک در شهرستان نبودند در ثبات امنیت با چالشهای جدی مواجه شدیم که ایشان مانع تحقق این مهم در شهرستان شدند که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک و نیروی انتظامی بر این مطلب گواهی می‌دهند.
احمدپور اضافه کرد: طی یک سال اخیر و شیوع ویروس کرونا، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک دلسوزانه در کنار مردم بودند و حتی در زمان ویروس کرونای انگلیسی در روستای حسین آباد کرد حضور یافتند و اقدامات خوبی را انجام دادند که مردمی بودن از شخصیتهای بازر ایشان است.
وی خاطرنشان کرد: متولدین دهه های 60، 70 و 80 جانفشانیها ایثارگریهای شخصیتهای والامقام و سرداران جبهه و جنگ یادشان نیست و به درستی این فضا را درک نکرده‌اند این در حالی است که فرمانده پیشین سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک و فرمانده جدید پرورش یافتگان مکتب انقلاب هستند و در آشنایی نسل جوان با آرمانهای دفاع مقدس، انقلاب و مقام عظمای ولایت نقش بسزایی ایفا کرده و می‌کنند.
این مسئول اذعان کرد: خارج از تمام مسائل و موضوعاتی که برخی افراد ناآگاه طعنه هایی به فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک داشتند ایشان با کردار، رفتار و ادب و تواضع و دلسوزانه برخورد می کردند که بیانگر شخصیت والای ایشان است که طی پنج سال خدمت در شهرستان ارزشها و آرمانهای انقلاب را جاری و ساری کرد و وفاداری به نظام و رهبری را در اوج متبلور کردند.
فرماندار شهرستان آبیک افزود: سپاه پاسداران باید به وجود فرزندانی همچون فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک افتخار کند که جدای از مسائل کاری، برادرگونه رفتار میکردند و عُلقه عاطفی داشتیم.

همدلی مسئولان برای رقم خوردن شرایط بهتر برای مردم
سرهنگ مسلم لطفی زاده فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک در این مراسم گفت: در طول مدت خدمت اگر هر گونه قصور و کوتاهی که کردم عذرخواهی می‌کنم و اگر هم اقدام خیری صورت گرفته، با همفکری و همدلی و حمایت همه مسئولان بوده که امیدوارم همچنان در کسوت خادمی و نوکری به مردم خدمت کنیم.
سرهنگ مهدی صادق پور فرمانده جدید سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک هم بیان کرد: امیدوارم با همدلی همه مسئولان در سال 1400 شرایط بهتری برای مردم رقم بخورد.
وی وظیفه سپاه پاسداران را حراست از انقلاب و دستاوردهای آن دانست و افزود: با توجه به مسئولیت سپاه در محرومیت زدایی زمانی که موضوع کمکهای مومنانه مطرح شد حرف ولایت فقیه بر زمین نماند و اقدامات بسیار ارزشمندی صورت گرفت.
این مسئول اذعان کرد: سپاه و بسیج نیاز به همدلی و وفاق مسئولان دارد و برای پیشبرد اهداف نظام باید گامهای موثری برداشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب